Innowacje na wysokości

Proteco Machines przenosi branżę mycia elewacji budynków w nową erę. Mechanizacja i automatyzacja procesów mycia zostaje przez nas zaimplementowana na płaszczyzny pionowe.

Oferujemy konsultacje branżowe na etapie koncepcji i projektów nowych budynków, aby przystosować ich infrastrukturę do możliwości XXI wieku, aby budowle wyróżniały się poza walorami architektonicznymi także funkcjonalnością eksploatacji.

Dla już istniejących budynków – zespół naszych inżynierów opracował maszynę LAUTUS I, dzięki której możliwe jest mycie pionowych płaszczyzn zarówno niskich jak i bardzo wysokich budynków w znacznie krótszym czasie niż dotychczas. Wydajność mycia może sięgać nawet

1000 m2/h

Mycie elewacji nie musi odbywać się
tylko 2 razy w roku!

Wkrótce pragniemy zaproponować inwestorom samomyjącą się elewację znacznie zmniejszając koszty utrzymania elewacji w ciągłej czystości i podnosząc prestiż budowli.

Misją firmy jest zaproponowanie branży mycia elewacji na całym świecie niezawodnych urządzeń dostosowanych do określonych potrzeb klientów. Konstrukcja urządzenia opiera się na polskiej myśli technicznej wspartej solidnymi komponentami. Wszystko to służyć ma długowieczności urządzenia. Ponadto konstrukcja urządzenia i dobór poszczególnych elementów zrealizowane zostały na bazie standardowych podzespołów dających możliwość szybkiego i łatwego serwisu w dowolnym miejscu świata.